Senior Partner to firma rodzinna, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na podejmowanie zleceń bez pośredników. Od osiemnastu lat działając prężnie w branży opiekuńczej zaufało nam setki Klientów jak również Opiekunów i Opiekunek osób starszych. Przez lata naszej działalności zgromadziliśmy duża bazę Opiekunów. Stawiamy na rozwój naszej firmy, dlatego stale poszukujemy nowych osób zainteresowanych współpracą.

Dbamy o legalne zatrudnienie naszych Opiekunów oraz Opiekunek.

Doświadczeni w branży opiekuńczej wiemy jak dużo poświęcenia i energii potrzeba, aby dobrze wykonywać obowiązki Opiekuna/Opiekunki osób starszych. Dbamy o to, aby nasi Opiekunowie świadczyli usługi legalnie oraz byli godnie wynagradzani. Podajemy Państwu realne wynagrodzenie (netto), które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Od strony formalnej kładziemy duży nacisk na to, aby każdy Opiekun oraz Opiekunka otrzymali w możliwie jak najkrótszym czasie zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ. Gwarantujemy również naszym Opiekunom opiekę za granicą i po powrocie do kraju oraz organizację lub zwrot kosztów podróży.

oferty pracy dla opiekunek osób starszych Niemcy

Najnowsze oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.