Senior Partner 24 sp. z o.o. jest firmą działającą w branży opieki, do tej pory świadczyliśmy usługi tylko i wyłącznie na terenie Niemiec lecz wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom które stawia przed nami rynek Niemiecki i Polski postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności.

Jesteśmy firma rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na prace bez pośredników. Od czternastu lat działając prężnie w branży opiekuńczej zaufało nam setki klientów jak również opiekunów i opiekunek osób starszy. Przez lata naszej działalności zgromadziliśmy duża bazę pracowników. Stawiamy na rozwój naszej firmy, dlatego poszukujemy nowych osób zainteresowanych współpracą.

 

Dbamy o legalne zatrudnienie naszych pracowników

Doświadczeni w branży opiekuńczej wiemy jak dużo poświęcenia i energii potrzeba aby wykonywać pracę Opiekuna/Opiekunki osób starszych. Dbamy o to, aby nasi Pracownicy pracowali legalnie oraz byli dobrze wynagradzani. Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenie (netto), które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Od strony formalnej kładziemy duży nacisk na to, aby każdy Pracownik otrzymał w możliwie jak najkrótszym czasie formularz A1 oraz kartę EKUZ. Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju oraz organizację lub zwrot kosztów podróży.

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.