Senior Partner 24 sp. z o.o. jest agencja pracy tymczasowej działającą na podstawie wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikatu potwierdzonego wpisem do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, nr rejestru 21294. Certyfikat ten jest świadectwem naszej wiarygodności i rzetelności świadczonych przez nas usług.

Do tej pory działaliśmy tylko i wyłącznie na terenie Niemiec lecz wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom które stawia przed nami rynek Niemiecki i Polski postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności.

Jesteśmy firma rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na prace bez pośredników. Od czternastu lat działając prężnie w branży opiekuńczej zaufało nam setki klientów jak również opiekunów i opiekunek osób starszy. Przez lata naszej działalności zgromadziliśmy duża bazę pracowników, ale nie chcemy stać w miejscu dlatego poszukujemy nowych osób zainteresowanych współpracą z nami.

Dbamy o legalne zatrudnienie naszych pracowników

Doświadczeni w branży opiekuńczej wiemy jak dużo poświecenia i energii potrzeba aby wykonywa prace opiekunki (opiekuna) osób starszych, dlatego dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie, byli godnie wynagradzani, dlatego podajemy państwu prawdziwe wynagrodzenia (netto). Sprawa priorytetowa dla nas jest aby wypłaty wynagrodzeń były na czas i aby regularnie odprowadzane były składki ZUS. Od strony formalnej kładziemy duży nacisk na to aby każdy pracownik otrzymał w możliwie jak najkrótszym czasie formularz A1 kartę EKUZ. Gwarantujemy również naszym pracownikom opiekę za granica i po powrocie do kraju. Organizujemy również wyjazdy i powroty do kraju.

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Sprawa priorytetowa dla nas jest aby wypłaty wynagrodzeń były na czas i aby regularnie. Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, nawet do 1500€ miesięcznie.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Jesteśmy legalnie dzaiającą agencją zatrudnienia z wieloletnim stażem.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Organizujemy również wyjazdy i powroty do kraju.

 • Brak pośredników

  Mamy przedstawicieli zarówno w Polsce jak i w Niemczech co pozwala nam działać bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym pracownikom opiekę za granica i po powrocie do kraju.

Wymagania

W związku z tym ze praca opiekunki osób starszych jest zajęciem wymagającym dużej aktywności fizycznej, dlatego przyszła opiekunka powinna odznaczać się...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez nasz formularz kontaktowy.