Podopieczny:  pan 94 lata 

Okres zatrudnienia:  22.08.2022 - 6/8 tyg.

Znajomość języka:  komunikatywna

Kod: ZEL/22.08


Opis oferty:

Do opieki leżący Podopieczny (180 cm/ 95 kg) z cukrzycą, osłabieniem starczym,nadciśnieniem oraz inkontynencją (pieluchy, pantsy). Insulina podawana jest przez córkę Seniora. Wszystkie czynności pielęgnacyjne przy Podopiecznym wykonywane są w łóżku. 1x w tygodniu przychodzi Pflegedienst. Do głównych zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie). Możliwości zakupów ok. 10 min. od posiadłości. Do dyspozycji Opiekunki będzie osobny pokój z internetem w domu wielorodzinnym z ogrodem. 
Można palić na zleceniu.

Wymagania : 

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.