Podopieczna :  pani 80 lat

Okres zatrudnienia:  10.09.2022 - 6/8 tyg.

Znajomość języka:  podstawowa

Kod:  HERB/10.09


Opis oferty:

Do opieki Pani (160 cm/75 kg) z demencją, depresją, nadciśnieniem oraz cukrzycą. Seniorka jest osobą mobilną - porusza się za pomocą rollatora. Od poniedziałku do piątku Podopieczna uczęszcza do tzw. Tagespflege (09.00 - 16.00). Pani Ingeborg potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach pielęgnacyjnych. Do głównych zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie). Możliwości zakupów ok. 3 km. od posiadłości. Do dyspozycji Opiekunki będzie własny pokój, z internetem w domu jednorodzinnym. Można palić na zleceniu. 

Wymagania:

 • podstawowa znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.