Podopieczna: pani 80 lat

Okres zatrudnienia:  12.07.2022 - 6/8 tyg.

Znajomość języka:  bez znajomości języka

Kod:  URB/12.07


Opis oferty:

Do opieki Podopieczna (162cm/ 60 kg) z Parkinsonem, osteoporozą oraz niewydolnością serca. Seniorka ma problemy z mówieniem oraz chodzeniem - wspomaga się rollatorem. Potrzebuje asekuracji podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych oraz aktywności. 1x dziennie przychodzi Pflegedienst - zakładają skarpety uciskowe. Seniorka mieszka ze zdrowym i samodzielnym mężem. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój z internetem w mieszkaniu na 2 piętrze. Możliwości zakupów ok. 5 min od posiadłości. Poszukiwana Opiekunka niepaląca.

Wymagania:

 • bez znajomości języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.