Podopieczna: pani 76 lat

Okres zatrudnienia: 18.07.2022 - 6/8 tyg.

Znajomość języka: komunikatywna

Kod: KUH/18.07


Opis oferty:

Do opieki Podopieczna (160 cm/ 60 kg) siedząco-leżąca, po amputacji nogi. Pani Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Seniorka ma cukrzycę, nadciśnienie oraz inkontynencję (pieluchy). Podopieczna ma również założony cewnik. Pani Julianna nie ma demencji. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonywane są na łóżku lub wózku. Zlecenie na wis, do sklepu ok. 10 km, dlatego zakupy będą robione z rodziną Podopiecznej. Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój, internet w domu wielorodzinnym z ogrodem. Można palić na zleceniu. 

Wymagania:

 • komunikatywa znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.