Podopieczna:  pani 78 lat

Okres zatrudnienia:  01.09.2022 - 4/6 tyg.

Znajomość języka:  komunikatywny

Kod: DRA/01.09


Opis oferty:

Do opieki Pani z Parkinsonem oraz inkontynencją. Seniorka porusza się za pomocą wózka. 4x dziennie do Podopiecznej przychodzi Caritas. Rano i wieczorem myją Seniorkę, ubierają i transferują na wózek. Około 12.00 i 16.00 podają tabletki oraz zmieniają pampersa Podopiecznej. Wieczorem zaś kładą do łóżka. Seniorka zasypia około 20.00. Do głównych zadań Opiekunki będzie pomoc w codziennych czynnościach oraz prowadzenie domu. Do dyspozycji Opiekunki będzie własny pokój z internetem w mieszkaniu. Możliwości zakupów około 10-15 min. od posiadłości. Poszukiwana Opiekunka niepaląca. 

Wymagania:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.