Podopieczni:  pani 82 lata

Okres zatrudnienia:  10.12.2021 - 6/8 tyg.

Znajomość języka:  podstawowa+

Kod :  WEH/10.12


Opis oferty:

Do opieki Podopieczna siedząca na wózku z osłabieniem staeczym, cukrzycą. Potrzebuje asekuracji przy wstawaniu i siadaniu. Cierpi od kilku lat na SM, ale nie ma zaawansowanych objawów tej choroby. Występuje inkontynencja. Wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Insulinę podaje córka Podopiecznej. Noc jest przespana. Nie występuje nocne wstawanie. Zakupy robione są przez opiekunkę. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Do dyspozycji Opiekunki osobny dobudowany apartament z ogrodem. Do głównych zadań Opiekunki należeć będzie pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz prowadzenie domu. 

Wymagania:

 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
 • podstawowa+ znajomość języka niemieckiego

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.