Podopieczna:  pani 92 lata

Okres zatrudnienia:  26.11.2021 - 8 tyg.

Znajomość języka: dobra

Kod : RO/26.11


Opis oferty:

Do opieki 92-letnia Pani Anna, która jest osobą mobilną - jednak ze względu na swoje osłabienie starcze porusza się za pomocą rollatora. Podopieczna ma początki demencji, ale nie agresywnej. Od maja ma podawane na nią tabletki. Seniorka jest bardzo sympatyczną i miłą osobą, tak samo jak i jej dwie córki. Nie mieszkają z mamą ale zawsze służą pomocą. Raz dziennie rano przychodzi do niej Pflegedienst. Mieszka w domu wielorodzinnym, w mieszkaniu gdzie opiekunka będzie miała osobny pokój. Do sklepu blisko, 10 min pieszo. Do dyspozycji Opiekunki jest rower.

Wymagania:

 • dobra znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.