Podopieczny: pan 83 lata

Okres zatrudnienia:  30.04 - 30.06

Znajomość języka : dobra

Kod :  GIO/30.04


Opis oferty

Do opieki Podopieczny (162 cm / 81 kg) z demencją, osłabieniem starczym oraz inkontynencją (wkładki lub pampersy na noc). Senior jest mobilny, porusza się samodzielnie przy asekuracji Opiekuna. Pan Bacchi potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Podopieczny ma Żonę, która zajmuje się domem. Do dyspozycji Opiekuna/ki osobne piętro w mieszkaniu, wspólna łazienka, internet oraz tv. Mieszkanie znajduje się w centrum Norymbergii. Blisko sklepy, park. Poszukiwana Opiekunka lub Opiekun z dobrym językiem włoskim lub dobrym niemieckim. Preferowana Osoba niepaląca. 

Wymagania:

 • dobra znajomość języka włoskiego lub niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.