Podopieczna: pani 86 lat 

Okres zatrudnienia:  03.11.2020 - 03.01.2021

Znajomość języka: podstawowa

Kod : FICH/03.11


Opis oferty:

Do opieki Podopieczna (170 cm / 54 kg) z początkiem demencji, depresją, nadciśnieniem i osteoporozą z częściową inkontynencją. Seniorka porusza się samodzielnie. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach (ubieranie, mycie). Ma demencję. Je wszystko - nie ma specjalnej diety, ale preferuje potrawy na słodko. Na zakupy jedź się z sąsiadką Podopiecznej. Do dyspozycji Opiekunki pokój na poddaszu z internetem, rower. Do głównych obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie). 

Wymagania:

 • podstawowa znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.