Podopieczny: pan 

Okres zatrudnienia: 10.12.2020 - 4/5 tyg.

Znajomość języka: komunikatywna

Kod : JAN/10.12


Opis oferty:

Do opieki Pan po udarze z niedowładem lewej strony, cukrzycą, inkontynencją oraz początkiem demencji. Transfer wykonuje się razem z żoną Podopiecznego. Senior bez problemu przesypia noc. Do głównych zadań Opiekunki będzie należeć pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, organizacja czasu wolnego. Żona Podopiecznego jest miła, bardzo pomocna - zajmuje się domem (gotuje, pierze, sprząta). Do dyspozycji Opiekunki jest pokój z dostępem do telewizoru, internetu w domu jedrodzinnym w mieście. Blisko posiadłości znajdują się sklepy takie jak Kaufland, Aldi. Codziennie 3h czasu wolnego. Możliwość palenia na zleceniu. Udostępniamy numer do Zmienniczki, która jest na miejscu zlecenia. 

Wymagania:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.