Podopieczny: pan 79 lat

Okres zatrudnienia:  10.08 - 6/8 tyg. 

Znajomość języka: komunikatywna 


Opis oferty:

Do opieki Pan (175 cm / 60 kg ) z Parkinsonem, osłabieniem starczym, inkontynencją. Na noc zakładane są pampersy oraz cewnik. Podopieczny porusza się za pomocą rollatora albo wózka. 4x w tygodniu do pomocy nad Podopiecznym przychodzi również Pflegedienst oraz Pani do sprzątania. W domu mieszka również żona Podopiecznego - przygotowuje posiłki. Do głównych zadań Opiekunki należeć będzie pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, organizacja czasu wolnego Podopiecznego. Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z osobną łazienką, internet, telewizor w domu jednorodzinnym. Malownicza okolica w sąsiedztwie z jeziorem Starnberger. Możliwości zakupów około 10 min od posiadłości. 

Wymagania:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.