Podopieczna: pani 97 lat 

Okres zatrudnienia: 30.09.2020 - 6/8 tyg.

Znajomość języka: komunikatywny


Opis oferty:

Opiekunka wstaje około 7:30. Szykuje śniadanie, idzie budzić Podopieczną o około 8:30. Podopieczna w miarę mobilna, porusza się za pomocą kul. Trzeba ją jednak asekurować, pomóc wstać z łóżka. Później wykonuje się poranną toaletę, ubiera podopieczną. Pani Ellen idzie sama do pokoju na śniadanie. Po każdym posiłku sprawdza się ciśnienie i podaje leki (tabletki szykuje córka podopiecznej). Seniorka dużo czasu spędza w fotelu. Około 12:00 jest obiad. Pani lubi zupy krem. Później 2h pauzy dla opiekunki. Dalej kawa i jakieś ciasto. Jeśli Opiekunka chce wziąć Seniorkę na spacer – używają wózka. Córka podopiecznej bardzo życzliwa, pomocna. Podopieczna lubi grać w gry planszowe, karty. Około 19:00 jest kolacja. Od 20:00 Seniorka ogląda tv. Opiekunka ma wtedy czas dla siebie. Około 22:00 podopieczną kładzie się spać. W niedziele córka zabiera mamę do siebie na ok. pół dnia. Opiekunka ma wtedy wolne. Podopieczna mieszka w domu starców, w apartamencie. Podopieczna bardzo kulturalna, grzeczna, ugodowa. Opiekunka dostaje 120 € tygodniowo na zakupy, może kupować to co uważa.

 

Wymagania:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.