ZLECENIE DLA OPIEKUNA

Podopieczna/y: pan 94 lat 

Okres zatrudnienia:  31.01.2021 - 6 tyg. 

Znajomość języka: komunikatywny

Kod : TAU/31.01

Opis oferty:

Do opieki Podopieczny (162 cm / 73 kg) na wózku inwalidzkim. U Seniora występuje demencja, inkontynencja, nadciśnienie i osłabienie starcze. Podopieczego trzeba transferować na wózek. W ciągu dnia ogląda dużo telewizji. Podopieczny je samodzielnie. Lubi towarzystwo, jest miły i uprzejmy. Około godziny 20 idzie spać. Większe zakupy robi syn, na mniejsze zostawiane są pieniądze. Do Dyspozycji Opiekuna jest własny pokój, telewizor, internet w 70 m mieszkaniu. Możliwość palenia na zleceniu. W ciągu tygodnia nie ma wolnego, za to w sobotę i niedzielę po 7h. 

Wymagania:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Jesteś zainteresowany pracą? Napisz do nas!

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, które wypłacane jest zawsze do 10. dnia miesiąca. Zarabiaj nawet do 2000€ miesięcznie!

 • Kurs języka niemieckiego

  Dla wszystkich chętnych Opiekunów/Opiekunek organizujemy bezpłatny kurs języka. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy lub przez Internet.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, gewerby lub działalności gospodarczej.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Oferujemy organizację lub zwrot kosztów podróży.

 • Brak pośredników

  Jesteśmy firmą rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na pracę bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym Pracownikom opiekę za granicą i po powrocie do kraju.

Wymagania

Osoby pragnące podjąć pracę w Niemczech jako Opiekun/Opiekunka osób starszych powinny być dyspozycyjne przez okres minimum dwóch miesięcy...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.