Witamy państwa serdecznie na naszej stronie internetowej i dziękujemy za zainteresowanie.

 

Senior Partner 24 jest agencja pracy tymczasowej działającą na podstawie wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikatu potwierdzonego wpisem do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, nr rejestru 18924. Certyfikat ten jest świadectwem naszej wiarygodności i rzetelności świadczonych przez nas usług.

Do tej pory działaliśmy tylko i wyłącznie na terenie Niemiec lecz wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom które stawia przed nami rynek Niemiecki i Polski postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności.

Jesteśmy firma rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na prace bez pośredników. Od czternastu lat działając prężnie w branży opiekuńczej zaufało nam setki klientów jak również opiekunów i opiekunek osób starszy. Przez lata naszej działalności zgromadziliśmy duża bazę pracowników, ale nie chcemy stać w miejscu dlatego poszukujemy nowych osób zainteresowanych współpracą z nami.

Najnowsze oferty pracy

Dlaczego warto pracować z nami?

 • Wysokie wynagrodzenie

  Sprawa priorytetowa dla nas jest aby wypłaty wynagrodzeń były na czas i aby regularnie. Podajemy Państwu prawdziwe wynagrodzenia netto, nawet do 1500€ miesięcznie.

 • Legalne zatrudnienie

  Dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie z odprowadzanymi składkami ZUS. Jesteśmy legalnie dzaiającą agencją zatrudnienia z wieloletnim stażem.

Zacznij pracę już dziś!

 • Przejazdy

  Nie musisz martwić się o podróż. Organizujemy również wyjazdy i powroty do kraju.

 • Brak pośredników

  Mamy przedstawicieli zarówno w Polsce jak i w Niemczech co pozwala nam działać bez pośredników.

 • Pomoc 24h

  Gwarantujemy również naszym pracownikom opiekę za granica i po powrocie do kraju.

Wymagania

W związku z tym ze praca opiekunki osób starszych jest zajęciem wymagającym dużej aktywności fizycznej, dlatego przyszła opiekunka powinna odznaczać się...


Pracuj z nami

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez nasz formularz kontaktowy.